Dbam o zdrowie z Gentle Day | Higiena intymna to nie temat tabu!

Jak każda kobieta używam produktów przeznaczonych do higieny intymnej. Na rynku jest ich coraz więcej, a co ważne coraz więcej tych dobrych jakościowo, naturalniejszych. Mamy wybór. Jeśli coś jest dla mnie ważne (a zdrowie jest bardzo ważne!) i się sprawdza - chcę się tym z Wami podzielić. I tym sposobem piszę ten post, który dotyczy produktów higienicznych dla kobiet Gentle Day.

To nie jest moje pierwsze spotkanie z marką. Ich wkładki i podpaski miałam już w zeszłym roku. Później testowałam inne marki, aż w końcu znów Gentle Day trafiły w moje ręce. Uznałam, że pora o nich napisać.

Kilka słów o marce. Celem jest wprowadzanie na rynek produktów ekologicznych i naturalnych, wysokiej jakości, przeznaczonych do higieny intymnej kobiet.


Gentle Day stawia na szczerą troskę o zdrowie kobiety. Wkładki oraz podpaski, które posiadam mają pasek anionowy, który został opatentowany. Produkty wytwarza się z surowców najwyższej jakości, przestrzegając rygorystycznych narodowych standardów higienicznych. Wszelkie inne/dodatkowe informacje oraz wybór produktów znajdziecie na stronie producenta.

Szczerze Wam piszę, że z tymi produktami czuję się naprawdę bezpiecznie, pod każdym względem. Są idealne na obfite miesiączki czy do codziennego użytku, jak np. wkładki, które są teraz moimi faworytami. Te środki higieniczne są bardzo dobrze wchłanialne, przepuszczają powietrze. Przez to są maksymalnie komfortowe, nie odparzają itp. Są całkowicie wolne od środków zapachowych. Opatentowany pasek anionowy usuwa nieprzyjemny zapach. Wszystkie produkty zostały przebadane dermatologicznie. Podpaski/wkładki mają odpowiedni kształt, nie odklejają się. Same opakowania są ładne i praktyczne - nie rozrywamy ich, mają specjalne otwarcie.

Aktualnie są to moje ulubione produkty higieniczne, a miałam ich już sporo, również z tej naturalnej półki. Ważne jest również to, że nie są drogie. Jakość zdecydowanie przewyższa cenę. Dlatego warto choćby wypróbować!
Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każde odwiedziny i komentarz. Postaram się odwiedzić także Ciebie, miłego dnia! : )

Dove Self-Esteem Project

Żyjemy w czasach dużej presji, szczególnie dziewczęta, młode kobiety. 81% z nich nie ma wysokiej samooceny. Ponad połowa dziewcząt na świeci...